גן החיות של פריז – המדריך השלם לביקור באטרקציה הפופולרית!

גן החיות של פריז (Parc Zoologique de Paris), הממוקם בחלק המזרחי של פריז, עבר שיפוץ מקיף בן 27 חודשים ונפתח מחדש ב-2014 כאחד מגני החיות המודרניים והמתקדמים באירופה. הגן משתרע על שטח עצום של 145,000 מ"ר ומציע לקהל המבקרים חוויה ייחודית של מפגש בלתי אמצעי עם כ-180 מיני בעלי חיים מרחבי העולם.

השטח מחולק ל-5 אזורי אקלים שונים, המדמים את סביבתם הטבעית של בעלי החיות – החל ממישורי סודן שבאפריקה, דרך חופי פטגוניה הסלעיים, יערות אירופה, והאקלים הטרופי של גיאנה ומדגסקר. בכל איזור תוכלו לצפות במגוון עשיר של יונקים, זוחלים, עופות ודו-חיים אופייניים לאזור.

בין שפע המינים המרשימים בגן ניתן למנות אריות צעירים, קרנפים, ג'ירפות, זברות, זאבים, פומות, פינגווינים ועוד. כמו כן, אחד הסמלים הבולטים של הגן הוא "הסלע הגדול" (Big Rock) – הר מלאכותי בגובה 65 מטר הבולט למרחוק.

הגן כולל גם חממה אדירה בגודל 4,000 מ"ר, המדמה יער גשם טרופי עם מבחר קופים, יגוארים, מקאווים ועוד, וכן 6 נקודות הסעדה שונות הפזורות ברחבי השטח. ההליכה בין האזורים מאפשרת תצפיות קרובות על החיות בסביבתן הטבעית ונותנת תחושה של ספארי אמיתי במרחק נסיעה קצר ממרכז פריז.

הכניסה לגן החיות אפשרית בקלות עם רכישת כרטיס דיגיטלי מראש, במחיר 22 יורו לאדם. תוכלו לרכוש את הכרטיסים מראש באתר הבא. בתוך המתחם ניתן גם להוריד אפליקציה שמשמשת כמדריך טיול אינטראקטיבי וכוללת מידע רב על בעלי החיים. שעות הפתיחה הן 9:30 עד 18:00, כשהכניסה האחרונה היא שעה לפני הסגירה.

הביקורות על גן החיות של פריז חיוביות וטובות. רבים משבחים את העיצוב המודרני והמרשים של הגן, את ההתרשמות העמוקה ממגוון בעלי החיות ואת האפשרות לצפות בהם בסביבה הדומה לטבעית. הגולשים שיבחו את השבילים הנוחים להליכה ואת השילוט האינפורמטיבי ומהאפליקציה שמלווה את הסיור.