כרטיס משולב למגדל אייפל ומוזיאון הלובר – הנחה משמעותית!

הכרטיס המשולב למגדל אייפל ומוזיאון הלובר מציע אפשרות מצוינת לחסוך כסף וזמן בביקור בשני האתרים הפופולריים ביותר בפריז – מגדל אייפל ומוזיאון הלובר.

הכרטיס כולל כניסה למוזיאון הלובר עם מעבר מהיר שמבטיח כניסה למוזיאון תוך 30 דקות, כך ניתן להימנע מתורים ארוכים. הכניסה היא לאוספים הקבועים ולתערוכות הזמניות של המוזיאון, בכפוף לזמינות.

בנוסף, הכרטיס כולל כניסה עדיפה למגדל אייפל עם גישה לקומה הראשונה והשנייה במעלית. יש אפשרות אופציונלית להוסיף בתשלום כרטיס לקומת הפסגה של המגדל. בנקודת הכניסה למגדל מקבלים הסבר מדריך דובר אנגלית.

הכרטיס המשולב מוצע בהנחה של 5% מהמחיר הרגיל. זוהי אפשרות נוחה ומשתלמת לבקר בשני האתרים הייחודיים והפופולריים האלה בפריז. את הכרטיס ניתן להזמין באמצעות האתר הבא.

כרטיס משולב ללובר ולמגדל אייפל
כרטיס משולב ללובר ולמגדל אייפל

פרטים שחשוב לדעת לגבי הביקור בשני האתרים האלו

מוזיאון הלובר:

בגלל גודל האוספים והפעילות היומיומית, ייתכן שחלק מהחדרים במוזיאון יהיו סגורים מדי פעם בפעם. מומלץ לבדוק את האתר הרשמי לפרטים.
אפשר להוריד סיור עצמאי מהאתר של הלובר או לקחת מדריך מולטימדיה בתשלום של 5 יורו.
אין להכניס חפצים גדולים מ-55X35X20 ס"מ. יש ארוניות נעילה חינם מתחת לפירמידה.

מגדל אייפל:

בעונה מלאה, ההמתנה לגישה לקומה השנייה יכולה להגיע עד 25 דקות. עדיין, זמן ההמתנה עם הכרטיס הזה יהיה הרבה יותר קצר מאשר עם כרטיס רגיל, אבל מדובר באחד המונומנטים הכי מפורסמים בעולם שיכול להיות עמוס מאוד.

מה הביקורות אומרות?

בהתבסס על הביקורות, נראה שהכרטיס המשולב למוזיאון הלובר ומגדל אייפל הוא בחירה מצוינת עבור מבקרים בפריז. הביקורות מדווחות שהכרטיס עובד בדיוק כפי שמפורסם – מאפשר גישה מהירה וקלה לשני האתרים, חוסך זמן בתורים, ובאופן כללי מאורגן היטב.

המבקרים מאוד מחמיאים למדריכים ולצוות שמלווה אותם בביקור, ואומרים שהם ידעניים ועונים על כל השאלות. יש גם מספר ביקורות שמציינות שלמרות הכרטיס המיוחד, במגדל אייפל עדיין יש המתנה ארוכה יחסית בעונה העמוסה. אבל עדיין, זמן ההמתנה קצר בהרבה מזה עם כרטיס רגיל. באופן כללי נראה שמדובר בחוויה מעולה ובכרטיס שווה לחלוטין את המחיר.

אודות מוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר, הממוקם בלב פריז, הוא אחד המוזיאונים המפורסמים והמרשימים בעולם. המבנה המרכזי של המוזיאון ממוקם בארמון הלובר לשעבר, ארמון מלכותי עתיק שנבנה במאה ה-12. כיום המוזיאון משתרע על פני שטח עצום הכולל את הארמון עצמו יחד עם מספר מבנים ואגפים נוספים שנבנו עם השנים.

אוספי המוזיאון כוללים למעלה מ-380,000 מוצגים המספקים מבט מקיף ומרשים על תולדות האמנות העולמית. במוזיאון תוכלו למצוא יצירות אמנות מהתקופות הפרהיסטוריות ועד המאה ה-21, החל מפיסול, ציור ואומנות דקורטיבית וכלה באומנות מודרנית ועכשווית.

האוספים העיקריים כוללים אומנות מצרית עתיקה, אומנות יוונית ורומית, ציורים של האמנים הגדולים של תקופת הרנסאנס והבארוק כמו דה וינצ'י, רפאל, רובנס ועוד. כמו כן ישנה הקדשה גדולה לציורים צרפתיים מהמאות ה-19-17. אחד האוצרות המפורסמים ביותר הוא המונה ליזה של לאונרדו דה וינצ'י התלויה באחד החדרים ומושכת קהל רב.

הביקור במוזיאון יכול להימשך בקלות מספר שעות נוכח הכמות האדירה של אוצרות אמנות הפזורים בלמעלה מ-8 קילומטרים רבועים. מומלץ לתכנן את הביקור מראש ולזהות את התערוכות והיצירות הספציפיות שרוצים לראות. ישנם מסלולי ביקור מומלצים וסיורים מודרכים בתשלום נוסף שיכולים לעזור למקסם את חוויית הביקור. עם זאת, אפשר גם פשוט לשוטט ולהתרשם מהאווירה הייחודית והאצילית של הארמון והגלריות ולהתבונן ביצירות האמנות המדהימות הפזורות בכל עבר.