כרטיס משולב למגדל אייפל ולשער הניצחון – הנחה משמעותית!

הכרטיס המשולב לשער הניצחון + מגדל אייפל הוא חבילה מצוינת שמשלבת שתי אטרקציות אייקוניות בפריז ומציעה הנחה של 10 אחוז מהמחיר הרגיל כך שאם בכל מקרה תכננתם לבקר בשתי האטרקציות האלו, אין לכם מה להפסיד.

שער הניצחון הוא אחד המונומנטים המפורסמים ביותר בעיר, שנבנה על ידי נפוליאון לכבוד ניצחונותיו הצבאיים. החבילה כוללת כניסה לשער וגם גישה לגג לתצפית מדהימה על פריז וכמובן גם כרטיס כניסה למגדל אייפל עם גישה מהירה לקומה השנייה ואופציה לפסגה.

הכרטיס מתאים במיוחד לחובבי היסטוריה וארכיטקטורה – שער הניצחון ומגדל אייפל הם שני מונומנטים אייקוניים והיסטוריים של פריז. גם לתיירים המעוניינים בתצפיות ונופים מהממים זו בחירה טובה, מכיוון שהגישה לגג שער הניצחון ולקומות הגבוהות של המגדל מאפשרות תצפית של 360 מעלות על פריז.

זהו בהחלט שילוב מנצח של שני אתרים אייקוניים במחיר אטרקטיבי של 58 יורו במקום 65 יורו עם חיסכון של 10% מהמחיר הרגיל. רכישת הכרטיס מתבצעת באמצעות האתר הבא.

הרכישה בפועל מתבצעת כך: בשלב ראשון בוחרים את תאריכי הביקור הרצויים לשער הניצחון ולמגדל אייפל, כמו גם את מספר הכרטיסים שצריך, לאחר מכן מבצעים תשלום מאובטח באתר בתהליך קנייה קל וידידותי. מיד לאחר התשלום מתקבלים הכרטיסים הדיגיטליים לשתי האטרקציות במייל ואז פשוט יש להדפיס את הכרטיסים או להציג אותם בטלפון בעת הביקור באתרים.

כרטיס משולב שער הניצחון ומגדל אייפל
כרטיס משולב שער הניצחון ומגדל אייפל

מדיניות ביטולים

שער הניצחון – ניתן לדחות את הביקור עד הרגע האחרון, עד השעה 23:59 בלילה שלפני התאריך שתוכנן. זו גמישות נוחה למקרה שיש שינויי תוכניות.

מגדל אייפל – אי אפשר לבטל או לשנות את הכרטיס. פעם שקנית אותו, מחויבים להשתמש בתאריך שנקבע מראש.

מה הביקורות אומרות?

על פי הביקורות, נראה שהדיל זוכה למשוב חיובי ברובו. המבקרים מאוד מרוצים מהנוף המדהים משער הניצחון אל העיר, וחלקם ציינו שזה היה שווה את הטיפוס במדרגות.

גם הסיורים במגדל אייפל מקבלים שבחים על היותם מהנים ומעניינים. כמה מבקרים הדגישו שהכרטיס המהיר חסך להם זמן רב בתור. יחד עם זאת, צוין שהמשרד לאיסוף כרטיסי המגדל ממוקם די רחוק מהאתר עצמו, מה שפחות נוח.

בסך הכל, נראה שזוהי חבילה שווה ומומלצת למי שרוצה לחסוך זמן וליהנות מנופי פריז המרשימים.

אודות שער הניצחון

שער הניצחון (Arc de Triomphe) הוא אחד המונומנטים הידועים והמרשימים ביותר בפריז. השער, שניצב בכיכר שארל דה גול בקצה המערבי של שדרות השאנז אליזה, נבנה בין השנים 1806 ל-1836 ומהווה מחווה לניצחונותיו של נפוליאון בונפרטה.

עיצוב השער מבוסס על שער טיטוס הרומי העתיק שברומא, והוא נחשב לאחד מסמליה הבולטים של פריז. גובהו 50 מטר ורוחבו 45 מטר. השער עשוי מאבן גיר לבנה, ומעוטר בפסלים ותבליטים רבים המתארים את ניצחונותיו של נפוליאון ואת גבורת חייליו.

מתחת לקשת המרכזית של השער ישנה כתובת המנציחה את שמות מפקדיו וחייליו של נפוליאון שנהרגו בקרב. מעל הקשת ניצבת דמות של ניקה המכונפת כשהיא אוחזת זר ניצחון, המסמלת את הניצחון והתהילה.

על הגג של שער הניצחון נמצאת תצפית שממנה נשקף נוף מרהיב של פריז עם השדרות המובילות אל מגדל אייפל. 12 שדרות מתחילות מכיכר שארל דה גול – הכיכר הגדולה והסואנת שלפני השער, שהפכה לאחד מסמליה של פריז. זהו אתר הנצחה מרשים וייחודי שמתעד את ההיסטוריה הצבאית של צרפת ומהווה נקודת ציון בולטת בנוף האורבני של פריז. חובה לבקר!