כרטיס משולב למגדל אייפל ולשייט על הסיין – הנחה משמעותית

הכרטיס המשולב של שייט בנהר הסן + מגדל אייפל היא רעיון מצוין למי שרוצה לחוות את מיטב האטרקציות של פריז במחיר זול יחסית. החבילה כוללת שעת שיט רומנטית בנהר הסן, שעובר ליד רוב אתרי התיירות המרכזיים בפריז. במהלך השיט תוכלו להתרשם מנופיה היפים של העיר – הגדה השמאלית עם הקתדרלה של נוטרדאם, המוזיאון הלובר, הגן הבוטני ועוד.

בנוסף, החבילה כוללת כרטיס כניסה למגדל אייפל האייקוני, עם גישה מהירה לקומה השנייה ואופציה לעלות גם לפסגה (תוספת תשלום) לתצפית מרהיבה על פריז. זו דרך נהדרת לחסוך זמן וכסף, וליהנות משתי האטרקציות הפופולריות ביותר בעיר בחבילה אחת.

המחיר הוא 57.80 יורו לאדם, עם חיסכון של 15% מהמחיר הרגיל שעומד על 68 יורו לשתי האטרקציות בנפרד. רכישת הכרטיס מתבצעת באתר הבא.

תהליך הקנייה מתבצע כך: בוחרים את תאריכי הביקור הרצויים ומספר הכרטיסים שצריך, אחר כך משלמים באופן מאובטח וקל באתר. לאחר התשלום, מקבלים במייל את הכרטיסים הדיגיטליים עבור שתי האטרקציות ואז פשוט להדפיס או להציג אותם בטלפון בעת הביקור במקום.

אפשרויות הביטול והשינויים בחבילה

בנוגע לשיט בנהר הסן ממגדל אייפל – ניתן לדחות את השיט עד הרגע האחרון, עד השעה 23:59 בלילה שלפני התאריך המתוכנן. זו גמישות נהדרת אם יש שינויי תוכניות ברגע האחרון. לגבי כרטיס הכניסה למגדל אייפל עם הגישה המהירה – אין אפשר לשנות או לבטל אותו.

לכן, חשוב לוודא שהתאריכים שבחרת למגדל אייפל מתאימים לפני שמאשרים את הזמנת החבילה. השיט כן ניתן לדחות בקלות יחסית אם יש שינויים ברגע האחרון.

מה הביקורות אומרות?

על פי הביקורות, נראה שלרוב הלקוחות ישנה חוויה חיובית עם חבילת "שיט בנהר הסן + מגדל אייפל". השיט בנהר זוכה לשבחים רבים, עם לקוחות שמדגישים כי זו דרך נהדרת לצפות באתרים המרכזיים של פריז. המדריכים על הסירה מקצועיים ובעלי ידע רב.

גם הסיור במגדל אייפל מקבל ביקורות מצוינות. הלקוחות מרוצים מהמדריך, שמוסיף ערך רב עם סיפורים מעניינים ומידע היסטורי. כמה לקוחות ציינו שבימים עמוסים, כדאי להגיע מוקדם יותר כדי לראות את תאורת המגדל. באופן כללי, מדובר בחבילה אהובה ומומלצת לחווית פריז אותנטית ומהנה!

אודות שייט על הסיין

שיט על נהר הסיין הוא אחת הדרכים הטובות והרומנטיות ביותר לחוות את פריז. הנהר, הזורם ממזרח למערב דרך מרכז פריז, חוצה את העיר ויוצר נופים מרהיבים של האתרים והמונומנטים המפורסמים ביותר של הבירה הצרפתית.

ספינות התיירים הצפות על הנהר יוצאות בדרך כלל מהנמלים שלמורג התחתית, כשהן חולפות ליד האי סן לואי ההיסטורי וכנסיית נוטרדאם המפורסמת בטרם הן נכנסות ללב העיר. במהלך הפלגה של כשעה נחשפים הנוסעים לנופים מרשימים של גדת העיר, הגדה השמאלית והאתרים הבולטים שבה כמו המוזיאון הלובר, גני טווילרי, האקדמיה הצרפתית ועוד.

חלק מהסיורים כוללים שהייה ועצירה ליד מגדל אייפל, מה שמאפשר לצלם תמונות מדהימות של אחד מסמליה הבולטים של פריז מנקודת מבט ייחודית. השיט עובר גם דרך גשרים היסטוריים רבים כגון גשר אלכסנדר השלישי, הגשר החדש וגשר ביר-הקים.

שיט על הסיין הוא חוויה תיירותית קלאסית שמאפשרת לראות את פריז מזווית שונה וייחודית תוך כדי התרשמות מיופייה וסמליה ההיסטוריים של העיר. זוהי דרך נהדרת להבין לעומק את ההיסטוריה והתרבות של פריז תוך כדי חוויה שקטה, רגועה ורומנטית. מומלץ בחום!